czwartek, 19 kwietnia 2012

O ARCHITEKTACH

W naszych codziennych kontaktach z Inwestorami, dla których wykonujemy projekty, najważniejsze jest zbudowanie właściwych relacji interpersonalnych, których rezultatem jest trafne odczytanie potrzeb i oczekiwań klienta. Nie zawsze się to udaje, dlatego właśnie tak ważna jest wymiana opinii i doświadczeń na ten temat. Jeżeli, drogi czytelniku / czytelniczko współpracowałeś / współpracowałaś z architektem i masz pozytywne bądź negatywne doświadczenia związane z ta współpracą, proszę podziel się nimi na łamach naszego bloga. Chętnie poznamy twoje oczekiwania.

Fora internetowe pełne są negatywnych opinii o architektach i ich kompetencjach (często o ich braku), o wygórowanych cenach usług projektowych czy też o braku zrozumienia potrzeb klientów. "Sieć" generalnie pełna jest raczej negatywnych opinii. Czekamy na TWOJE opinie i wrażenia. Negatywne w szczególności. Ciągle się uczymy...

W2 architekci - gotowi na krytykę profesji.

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nie o to mi chodziło, gdy pisałem, że czekam na negatywne opinie! Chodziło mi o generalną ocenę usług architektonicznych i poziomu obsługi klientów, a nie personalne odniesienia! Napisz więc co tak bardzo nie podobało Ci się w obsłudze przez pracownię architektoniczną, bez podawania jej nazwy.

      Usuń